"> Щодо повернення утриманих коштів у разі скасування рішення про стягнення ⋆

ПЕРША ВІЙСЬКОВА СПІЛЬНОТА

Щодо повернення утриманих коштів у разі скасування рішення про стягнення

Щодо повернення утриманих коштів у разі скасування рішення про стягнення

Порядок притягнення винних осіб до матеріальної відповідальності визначено Положенням про матеріальну відповідальність військовослужбовців за шкоду, заподіяну державі, затвердженим Постановою Верховної Ради України від 23 червня 1995 року № 243/95-ВР (зі змінами та доповненнями).

Порядок обліку, використання та перерахування коштів, відшкодованих винними особами за завдані державі збитки, визначено Положенням про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України, затвердженим наказом Міністерства оборони України від 03.08.2016 № 400 (зі змінами та доповненнями).

Відповідно до вимог вищезазначених нормативних документів фінансовими органами розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня здійснюється утримання коштів із винних осіб і перерахування їх до забезпечувального фінансового органу.

У разі скасування рішень про стягнення коштів із винних осіб командирами військових частин (керівниками установ) забезпечується видання відповідних наказів щодо коригування даних обліку завданої державі шкоди та повернення військовослужбовцям утриманих коштів. При цьому командири (керівники) організовують відповідну роботу щодо прийняття рішення відшкодування завданої шкоди згідно з вимогами Порядку списання військового майна у Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 12.01.2015 № 17 (зі змінами та доповненнями).

Повернення коштів військовослужбовцям здійснюється військовою частиною (установою) за рахунок акумульованих утримань з інших винних осіб. У разі недостатності таких коштів військова частина (установа) звертається до забезпечувального фінансового органу з відповідними обґрунтуваннями (копії рішення суду, платіжних доручень, витяг із книги грошових стягнень і нарахувань та інше). Після розгляду обґрунтувань забезпечувальним фінансовим органом у встановленому порядку здійснюється перерахування необхідних коштів військовій частині (установі).

0 0 голос
Рейтинг статті
admin

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x