"> Позбавлення та зменшення премій військовослужбовцям ЗСУ. Роз'яснення ДФ МОУ ⋆

ПЕРША ВІЙСЬКОВА СПІЛЬНОТА

Позбавлення та зменшення премій військовослужбовцям ЗСУ. Роз’яснення ДФ МОУ

Позбавлення та зменшення премій військовослужбовцям ЗСУ. Роз’яснення ДФ МОУ

До уваги фахівцям кадрових органів, фінансових та юридичних служб!

Департаментом фінансів МОУ видано чергове роз’яснення від 21.03.2019 №248/2165 стосовно позбавлення та зменшення премій військовослужбовцям ЗСУ.

Вказане роз’яснення «проливає світло» на двояке трактування НМОУ від 07.06.2018 №260 Про затвердження Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам.

Таким чином, встановлено наступне:

  1. позбавлення щомісячної премії (частково або в повному обсязі) можливо тільки на підставі письмового наказу командира військової частини, незважаючи на наявність накладених в усному порядку на військовослужбовця дисциплінарних стягнень з боку безпосередніх командирів.
  2. у випадку якщо військовослужбовця вже було повністю позбавлено премії за вживання алкогольних напоїв або невихід на службу без поважних причин тощо, немає правових підстав для позбавлення його премії вдруге за те саме правопорушення після надходження до військової частини постанови суду про накладення на нього адміністративного стягнення за вчинення того ж самого військового адміністративного правопорушення.

Юристи….видихніть…. тепер вам не потрібно щомісяця, при підписанні наказу на виплату премії, бігати до кадровиків і досліджувати службові картки всіх військовослужбовців на наявність усної догани (як того вимагають фахівці УПЗ ГШ) 😉

Будь в курсі останніх оновлень  – підписуйся на телеграм канал @URatio

0 0 голос
Рейтинг статті
URatio team

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x