"> Зміни до Порядку проведення службового розслідування у Збройних Силах України ⋆

ПЕРША ВІЙСЬКОВА СПІЛЬНОТА

Зміни до Порядку проведення службового розслідування у Збройних Силах України

Зміни до Порядку проведення службового розслідування у Збройних Силах України

Із змінами та доповненнями, внесеними наказом Міністерства оборони України від 28 листопада 2018 року №606 (редакція діє з 08.01.2019)

ВИДІЛИМО ОСНОВНІ ЗМІНИ В ПОРЯДОК:

 

У розділі II Порядку ВИКЛЮЧЕНИЙ абзац чотирнадцятий:

якщо за характером вчиненого правопорушення на військовослужбовця буде накладено дисциплінарне стягнення, застосування якого призведе до позбавлення військовослужбовця премії повністю або частково, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, накладення дисциплінарного стягнення, внаслідок чого військовослужбовець буде понижений у посаді, понижений у військовому званні, позбавлений військового звання, звільнений з військової служби.

Пункт 3 розділу ІІ доповнити новим абзацом такого змісту:

у разі виявлення факту заподіяння матеріальної шкоди – причин виникнення шкоди, її розміру та винних осіб

Пункт 3 розділу ІІІ доповнити новим абзацом такого змісту:

Днем початку службового розслідування вважається день видання наказу про його призначення. Днем закінчення службового розслідування вважається день надання командиру (начальнику), який призначив службове розслідування, акта службового розслідування та матеріалів на розгляд, визначений в наказі про призначення службового розслідування.

Пункт 1 розділу VI ВИКЛЮЧИТИ –

Командир (начальник), який призначив службове розслідування, у 10-денний строк розглядає акт та матеріали службового розслідування.

Абзац перший пункту 3 розділу VII викласти в такій редакції:

Службова перевірка проводиться за письмовим рішенням відповідного командира (начальника), у якому зазначаються відомості про посадових осіб, яким доручається проведення перевірки, її мета та дата завершення. Строк проведення перевірки встановлюється з урахуванням мети, обсягу визначених завдань та кількості особового складу, який залучається. Письмове рішення командира (начальника) оформлюється шляхом накладення відповідної резолюції на документі (рапорті (доповіді)) про необхідність проведення перевірки або видання окремого доручення (доручення), розпорядження на її проведення.

 Пункт 5 розділу VI ВИКЛЮЧЕНИЙ – 

Про призначення службової перевірки видається розпорядження, у якому зазначається інформація про службових осіб, яким доручається проведення перевірки, мету перевірки та дату її завершення.

Доповнити пункт 6 розділу VII новим абзацом такого змісту:

Проведення службової перевірки здійснюється за загальними правилами проведення службових розслідувань, встановленими розділами III та IV цього Порядку, з урахуванням особливостей, передбачених цим розділом

0 0 голос
Рейтинг статті
URatio team

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x