"> ДЕКЛАРУВАННЯ 2019 ⋆

ПЕРША ВІЙСЬКОВА СПІЛЬНОТА

ДЕКЛАРУВАННЯ 2019

ДЕКЛАРУВАННЯ 2019

З 1 січня 2019 року розпочався черговий етап декларування осіб уповноважених на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” державні службовці, ВІЙСЬКОВІ ПОСАДОВІ ОСОБИ, інші субєкти декларування зобовязані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Дія Закону в частині зобовязання подавати щороку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцнвого самоврядування, НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ на 7 категорій військовослужбовців, а саме:
– військовослужбовців строкової військової служби;
– курсантів;
– військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації на особливий період;
– військовослужбовців військової служби за призовом осіб офіцерського складу;
– військових посадових осіб з числа військовослужбовців військової служби за контрактом осіб рядового складу;
– військових посадових осіб з числа військовослужбовців військової служби за контрактом осіб сержантського і старшинського складу;
– військових посадових осіб зчисла військовослужбовців молодшого офіцерського складу військової служби за контрактом осіб офіцерського складу.

КРІМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У ВІЙСЬКОВИХ КОМІСАРІАТАХ!

Військовослужбовці (крім військовослужбовців вищого офіцерського складу) у декларації не зазначають відомості про місце проходження служби та займану посаду (у відповідній графі вказується – військовослужбовець МОУ або ЗСУ відповідно).

Крім того, відповідно до положень частини другої статті 52 Закону субєкт декларування зобовязаний подати повідомлення у разі отримання ним доходу або витрат на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, ТОБТО у 2019 році на суму, яка перевищує 96050 гривень

0 0 голос
Рейтинг статті
URatio team

Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
nachfin
31.01.2019 10:46

Підкажіть, будь ласка, яка похибка допускається в відображені суми доходу річного?
В нас деякі уми 7.54грн “Бонус+” показують в деклараціях.

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x