ПЕРША ВІЙСЬКОВА СПІЛЬНОТА

АЛГОРИТМ ДІЙ з виконання рішень судів, які набрали законної сили (виконавчих проваджень) щодо одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності

АЛГОРИТМ ДІЙ з виконання рішень судів, які набрали законної сили (виконавчих проваджень) щодо одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності

Юридичним департаментом спільно з Департаментом фінансів МОУ розроблено алгоритм з виконання рішень судів, які набрали законної сили (виконавчих проваджень) щодо одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності:

1.Отримане рішення суду, яке набрало законної сили (постанова про відкриття виконавчого провадження), Юридичний департамент невідкладно надсилає:

  • представнику інтересів Міноборони в суді – для обліку та продовження представництва інтересів Міноборони;
  • Департаменту фінансів – для обліку та контролю за його виконанням;
  • обласному (Київському міському) військовому комісаріату – для оформлення документів і надання їх на розгляд Комісією Міноборони.

2. Військовий комісаріат протягом трьох робочих днів оформлює та надсилає в Департамент фінансів комплект документів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975, та повідомляє про це державному виконавцю, який відкрив виконавче провадження, у разі неможливості оформлення документів на 3-й день із дня отримання рішення суду (виконавчого провадження) повідомляє державному виконавцю про необхідність продовження строку виконання рішення суду із зазначенням причин його невиконаних.

3. Департамент фінансів на десятий день після надходження постанови про відкриття виконавчого провадження повідомляє державному виконавцю про необхідність продовження строку виконання рішення суду із зазначенням причин.

4. Отриманий з військкомату комплект документів Департамент фінансів опрацьовує встановленим порядком разом з Юридичним департаментом та протягом п’яти робочих днів готує проект протоколу Комісії Міноборони з відповідним рішенням. Про проведену роботу

5. Департамент фінансів інформує державному виконавцю та повідомляє про необхідність продовження з об’єктивних причин строку виконання рішення суду.

6. На підставі отриманого протоколу Комісії, затвердженого Міністром оборони України, Департамент фінансів:

  • у 3-денний термін надсилає витяг з протоколу державному виконавцю. Якщо цього достатньо для виконання рішення суду, – інформує відповідний суд (державного виконавця) про виконане рішення;
  • у 3-денний термін перераховує кошти (за наявності) для виплати допомоги військовим комісаріатом згідно з рішенням суду (якщо таке рішення було прийняте) та інформує про це військкомат і державного виконавця.

7. Військовий комісаріат протягом трьох робочих днів від часу отримання коштів перераховує їх позивачу та надсилає копію платіжного доручення:

  • державному виконавцю – для закриття виконавчого провадження;
  • суду – для інформування щодо виконання його рішення (у разі зобов’язання судом надати звіт про виконання його рішення);
  • Департаменту фінансів – для обліку виплати та зняття з контролю;
  • Юридичному департаменту – для обліку виконаного рішення суду (виконавчого провадження).

8. Департамент фінансів спільно з Юридичним департаментом здійснює супроводження питань виконання судових рішень до винесення постанови Державної виконавчої служби про закінчення виконавчого провадження.

Документи між співвиконавцями надсилаються у паперовому вигляді з одночасним відправленням сканкопій електронною поштою.

0 0 голос
Рейтинг статті
URatio team

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x